Galatasaray Community
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Nurullah Sağlam: 'İstediğim futbolcular alınmadı'

YazarMesaj
SarıKırmızı
Administrators
Administrators

Erkek

Nurullah Sağlam: 'İstediğim futbolcular alınmadı' Empty
MesajKonu: Nurullah Sağlam: 'İstediğim futbolcular alınmadı'   Nurullah Sağlam: 'İstediğim futbolcular alınmadı' Empty24/9/2007, 10:16

AA - Sezon başında, oyuncularla toplantı yaptıklarını ve 50 puan hedefledikleri yolundaki açıklamasıyla lige başlayan Nurullah Sağlam, geçen yıl çok başarılı bir sezon geçirdiklerini ve kendisinin el üstünde tutulduğunu söyledi.

Bu sezon istediği kadroyu oluşturamamasına rağmen eldeki imkanlarla en iyi oyunu ortaya koyduklarını vurgulayan Sağlam, "Lige 50 puan hedefiyle başladık ve gerçekten de iyi hazırlandık. İlk 6 hafta istediğimiz oyunu ortaya koyduk. Her maçta ağırlığımız hissettirdik ancak biraz şanssızdık. Sadece Beşiktaş ve Galatasaray'a yenildik. Aslında takımın durumu çok da kötü değildi. Gençlerbirliği maçından sonra da böyle bir karar almanın uygun olacağını düşündük."

Sağlam, istediği takımı yapamadığını belirterek, "İstediğim oyuncular alınmayınca hedeflediğim kadroyu oluşturamadım. Aslında lig başlamadan ayrılmam gerekiyordu. Şu andaki ayrılma kararım çok geç kalmış bir karar. Bu ayrılık kararı daha önce verilmeliydi ancak bu yolda söz verdiğim oyuncuları yarı yolda bırakmak istemedim. Sezon başlamadan önce bu kararı almalıydım" diye konuştu.
http://info.forumzen.com

Nurullah Sağlam: 'İstediğim futbolcular alınmadı'
1 sayfadaki 1 sayfası