Galatasaray Community
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Arda'dan Alex'e: 'Benim rengim belli!'

YazarMesaj
SarıKırmızı
Administrators
Administrators

Erkek

Arda'dan Alex'e: 'Benim rengim belli!' Empty
MesajKonu: Arda'dan Alex'e: 'Benim rengim belli!'   Arda'dan Alex'e: 'Benim rengim belli!' Empty23/9/2007, 13:18

Arda'dan Alex'e: 'Benim rengim belli!' Or113025

Arda, 'Zor ve sıkıntılı bir dönemimde Alex gibi bir yıldızdan övgü almak gururumu okşadı' dedi.

‘Gurur verici ama’
Sakatlığı nedeniyle bir süredir takımından ayrı kalan Arda için, “Çok yetenekli bir futbolcu'' yorumunu yapan Fenerbahçeli Alex, genç oyuncuyu Sarı-Lacivertli ekipte görmek istediğini söylemişti. Brezilyalı futbolcunun yaptığı yorum karşısında çok mutlu olduğunu dile getiren Arda, “Zor ve sıkıntılı bir dönemimde Alex gibi bir yıldızdan övgü almak gururumu okşadı'' diye konuştu.

‘Galatasaraylıyım’
Arda Turan, Alex’in oyun stilini beğendiğini belirterek, “Fenerbahçe’de büyük işler başardı. Zaten Brezilya Milli Takımı’nda defalarca forma giymesi, onun kalitesini gösteriyor. Ama kusura bakmasın, benim rengim belli. Galatasaraylı doğdum, Galatasaraylıyım, Galatasaraylı gibi yaşayacağım ve Galatasaraylı olarak öleceğim. Buradan ayrılırsam sadece Avrupa’ya giderim'' açıklamasını yaptı.

Milliyet
http://info.forumzen.com

1 sayfadaki 1 sayfası